PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

Výkopové a zemné práce Senec a okolie

Výkopové a zemné práce, stavba domov aj celých komplexov, predaj stavebných materiálov a zeminy vrátane dopravy pre Senec a okolie. Špecialisti na trhu s 10 ročnou tradíciou

Výkopové práce pre Senec a široké okolie

Komplexná ponuka stavebných činností, výkopových a zemných prác vrátane odvozu a likvidácie odpadu. Ak chcete stavať na pevných základoch, rozhodnite sa pre nás. Zavolajte ešte dnes a zrealizujte svoj stavebný projekt s tými najlepšími. Naši odborníci sú Vám plne k dispozícii. Férové jednanie, kvalitná práca.  S naším kvalifikovaným tímom a prvotriednym vybavením sa rýchlo a precízne postaráme o všetky činnosti súvisiace s prípravou Vášho staveniska, a to od výkopových prác až po zemné práce.

Či už je Váš projekt v obytnom dvore s úzkou príjazdovou cestou alebo na veľkom rozľahlom pozemku, ktorý si vyžaduje komplexné výkopové práce a úpravy, naša spoločnosť poskytne tú správnu posádku, stroje a vybavenie, aby všetko prebehlo hladko a bezpečne.
Bezpečnosť berieme vážne a kladieme veľký dôraz na poskytovanie výkopových a zemných prác, ktoré zodpovedajú aj náročným požiadavkám našich klientov. Všetky stroje a vybavenie nášho vozového parku sú starostlivo udržiavané a pravidelne servisované, aby sa zabezpečil optimálny výkon aj v náročných podmienkach, kde na tom skutočne záleží.

Náš tím má bohaté skúsenosti s realizáciou výkopových a zemných prác pre komerčné aj súkromné projekty v meste Senec a jeho širokom okolí. Ak si teda Váš projekt vyžaduje skutočne rýchly, spoľahlivý a precízny prístup v oblasti  výkopových a zemných prác, realizujte ho s PROZEMINA s.r.o.

Výkopové práce a zemné práce pre Senec a široké okolie

Výkopové práce Senec - kvalitne a spoľahlivo

 • terénne úpravy pozemkov
 • zavedenie prípojky pre elektriku, vodu, plyn, kanalizáciu
 • výkopy vsakovacích jám a odvodňovacích potrubí
 • výkopy bazénov, jazierok a rybníkov
 • výkopy žúmp a septikov
 • prípravy na položenie zámkovej dlažby
 • kompletná úprava a vyčistenie pozemkov
Výkopové práce Senec - kontaktujte nás

Cenová kalkulácia pre výkopové práce

Ceny našich jednotlivých služieb ako i finálnu cenu za celý projekt stanovíme podľa skutočného reálneho stavu Vašej nehnuteľnosti priamo na mieste. Takže finálna cena je kombináciou Vašich požiadaviek, náročnosti terénu a objemu činností, na ktorých sa spoločne s Vami dohodneme a vopred ich férovo naceníme. S nami sa vyhnete neočakávaným poplatkom a nezrovnalostiam pri platení. Vždy jednáme fér a na úrovni.

FAQ - často kladené otázky

Kde sa dočítam aká je cena za Vaše služby a materiály?

Vzhľadom na to, že každá zákazka a objednávka je jedinečná a ku každému klientovi chceme pristupovať maximálne korektne a vypočítať cenu presne a zodpovedajúco jeho zadaniu, zohľadňujeme pri tvorbe cenovej ponuky všetky informácie získané od Vás a v prípade potreby zrealizujeme obhliadku priamo na mieste. Zavolajte nám ešte dnes alebo nám napíšte a my sa s Vami spojíme.

Aké sú to výkopové a zemné práce? S čím všetkým mi viete pri stavbe pomôcť?

Všetky práce na stavenisku, pri ktorých sa rozpája zemina – teda pri ktorých sa doslova hýbe so zemou, patria medzi zemné práce. Okrem iných to sú vytyčovanie stavieb, kopanie základov domov, prípravné práce pre oplotenie, stabilizačné a odvodňovacie práce na pozemku, humusovanie, zatrávňovanie, vyrovnávanie terénu, zasypávanie jám a priehlbín. Zemné práce sú prevažne vykonávané mechanicky, ale aj do istej miery je potrebný aj manuálny zásah. Preto je dôležité spolupracovať s odborníkmi, ktorí ovládajú pravidlá bezpečnosti práce a majú špecializáciu a potrebnú prax pre výkon daných činností. Samozrejmosťou sú aj činnosti ako búracie práce, alebo odvoz stavebného odpadu.

V ktorých mestách okrem Senca poskytujete výkopové a zemné práce?

Naše služby sú dostupné pre klientov v Bratislave a širokom okolí, ďalej pre mestá Pezinok a Stupava. V prípade záujmu o našu prácu nás môžu kontaktovať zákazníci v rámci celého západného Slovenska. Zavolajte ešte dnes a nechajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru.