PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

Výkopové práce – Pezinok Zemné práce za dobrú cenu

Rôzne stavby, ak chcú byť kvalitné a stále sú ako manželstvo, musia mať veľmi dobré a kvalitné základy. Prvý krokom k stabilným základom sú zemné a výkopové práce. Spoľahnite sa na dlhoročné skúsenosti, vlastnú techniku a výhodnú cenu – celý okres Pezinok a okolie.

Výkopové práce v okrese Pezinok

Ak chcete stavať, búrať, renovovať alebo potrebujete zabezpečiť ďalšie stavebné činnosti od výkopových a zemných prác po stavbu Vášho nového domova, tu ste na správnom mieste. S nami získate profesionálny prístup, skúsený tím odborníkov a výsledok, s ktorým budete maximálne spokojný. Budujte na pevných základoch so spoľahlivým partnerom.

V našom tíme spolupracujú odborníci, ktorí rozumejú nielen potrebám moderného trhu, ale najmä potrebám našich klientov.  So správnym vybavením a odbornými znalosťami sa prispôsobíme celou realizáciou podmienkam na Vašej nehnuteľnosti.

Či už je Váš projekt v obytnom dvore s úzkou príjazdovou cestou alebo na veľkom rozľahlom pozemku, ktorý si vyžaduje komplexné výkopové práce a úpravy, naša spoločnosť poskytne tú správnu posádku, stroje a vybavenie, aby všetko prebehlo hladko a bezpečne.
Bezpečnosť berieme vážne a kladieme veľký dôraz na poskytovanie výkopových a zemných prác, ktoré zodpovedajú aj náročným požiadavkám našich klientov. Všetky stroje a vybavenie nášho vozového parku sú starostlivo udržiavané a pravidelne servisované, aby sa zabezpečil optimálny výkon aj v náročných podmienkach, kde na tom skutočne záleží.

Náš tím má bohaté skúsenosti s realizáciou výkopových a zemných prác pre komerčné aj súkromné projekty v meste Pezinok a  jeho širokom okolí. Ak si teda Váš projekt vyžaduje skutočne rýchly, spoľahlivý a precízny prístup v oblasti  výkopových a zemných prác, realizujte ho s PROZEMINA s.r.o.

Výkopové práce a zemné práce Pezinok a okolie

Zemné a výkopové práce v Pezinku a okolí - kvalitne a spoľahlivo

 • terénne úpravy pozemkov
 • zavedenie prípojky pre elektriku, vodu, plyn, kanalizáciu
 • výkopy vsakovacích jám a odvodňovacích potrubí
 • výkopy bazénov, jazierok a rybníkov
 • výkopy žúmp a septikov
 • prípravy na položenie zámkovej dlažby
 • kompletná úprava a vyčistenie pozemkov
Výkopové práce Pezinok - kontaktujte nás

Aká je cena výkopových prác?

Ceny našich jednotlivých služieb ako i finálnu cenu za celý projekt stanovíme podľa skutočného reálneho stavu Vašej nehnuteľnosti priamo na mieste. Takže finálna cena je kombináciou Vašich požiadaviek, náročnosti terénu a objemu činností, na ktorých sa spoločne s Vami dohodneme a vopred ich férovo naceníme. S nami sa vyhnete neočakávaným poplatkom a nezrovnalostiam pri platení. Vždy jednáme fér a na úrovni.

FAQ - často kladené otázky

Keď chcem vedieť, aká je výsledná cena za konkrétny tovar alebo službu, kde sa to dozviem?

Stačí zavolať na nami uvedené telefónne číslo. Pri jednoduchších zadaniach Vám náš pracovník informáciu o cene poskytne telefonicky alebo s Vami dohodne obhliadku, kde spíšeme všetky Vaše požiadavky a cenu Vám vypočítame na mieru. Cenové kalkulácie a poradenstvo pre Váš projekt máte u nás bezplatne.

 

Aké sú to výkopové a zemné práce? S čím všetkým mi viete pri stavbe pomôcť?

Všetky práce na stavenisku, pri ktorých sa rozpája zemina – teda pri ktorých sa doslova hýbe so zemou, patria medzi zemné práce. Okrem iných to sú vytyčovanie stavieb, kopanie základov domov, prípravné práce pre oplotenie, stabilizačné a odvodňovacie práce na pozemku, humusovanie, zatrávňovanie, vyrovnávanie terénu, zasypávanie jám a priehlbín. Zemné práce sú prevažne vykonávané mechanicky, ale aj do istej miery je potrebný aj manuálny zásah. Preto je dôležité spolupracovať s odborníkmi, ktorí ovládajú pravidlá bezpečnosti práce a majú špecializáciu a potrebnú prax pre výkon daných činností. Samozrejmosťou sú aj činnosti ako búracie práce, alebo odvoz stavebného odpadu.

V ktorých mestách okrem Pezinka poskytujete výkopové a zemné práce?

Naše služby sú dostupné aj pre klientov v Bratislave a okolí, ako aj pre mestá Senec  a Stupava. V prípade záujmu o našu prácu nás môžu kontaktovať zákazníci v rámci celého západného Slovenska. Zavolajte nám a vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru.