PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec
Výkopové a zemné práce 24/7

Výkopové a zemné práce Pezinok a okolie

Rôzne stavby, ak chcú byť kvalitné a stále sú ako manželstvo, musia mať veľmi dobré a kvalitné základy. Prvý krokom k stabilným základom sú zemné a výkopové práce. Spoľahnite sa na dlhoročné skúsenosti, vlastnú techniku a výhodnú cenu – celý okres Pezinok a okolie.

Výkopové práce v okrese Pezinok

Ak chcete stavať, búrať, renovovať alebo potrebujete zabezpečiť ďalšie stavebné činnosti od výkopových a zemných prác po stavbu Vášho nového domova, tu ste na správnom mieste. S nami získate profesionálny prístup, skúsený tím odborníkov a výsledok, s ktorým budete maximálne spokojný. Budujte na pevných základoch so spoľahlivým partnerom.

V našom tíme spolupracujú odborníci, ktorí rozumejú nielen potrebám moderného trhu, ale najmä potrebám našich klientov.  So správnym vybavením a odbornými znalosťami sa prispôsobíme celou realizáciou podmienkam na Vašej nehnuteľnosti.

Či už je Váš projekt v obytnom dvore s úzkou príjazdovou cestou alebo na veľkom rozľahlom pozemku, ktorý si vyžaduje komplexné výkopové práce a úpravy, naša spoločnosť poskytne tú správnu posádku, stroje a vybavenie, aby všetko prebehlo hladko a bezpečne.
Bezpečnosť berieme vážne a kladieme veľký dôraz na poskytovanie výkopových a zemných prác, ktoré zodpovedajú aj náročným požiadavkám našich klientov. Všetky stroje a vybavenie nášho vozového parku sú starostlivo udržiavané a pravidelne servisované, aby sa zabezpečil optimálny výkon aj v náročných podmienkach, kde na tom skutočne záleží.

Náš tím má bohaté skúsenosti s realizáciou výkopových a zemných prác pre komerčné aj súkromné projekty v meste Pezinok a  jeho širokom okolí. Ak si teda Váš projekt vyžaduje skutočne rýchly, spoľahlivý a precízny prístup v oblasti  výkopových a zemných prác, realizujte ho s PROZEMINA s.r.o.

Výkopové práce a zemné práce Pezinok a okolie

Zemné a výkopové práce v Pezinku a okolí - kvalitne a spoľahlivo

 • terénne úpravy pozemkov
 • zavedenie prípojky pre elektriku, vodu, plyn, kanalizáciu
 • výkopy vsakovacích jám a odvodňovacích potrubí
 • výkopy bazénov, jazierok a rybníkov
 • výkopy žúmp a septikov
 • prípravy na položenie zámkovej dlažby
 • kompletná úprava a vyčistenie pozemkov
Výkopové práce Pezinok - kontaktujte nás

Aká je cena výkopových prác?

Ceny našich jednotlivých služieb ako i finálnu cenu za celý projekt stanovíme podľa skutočného reálneho stavu Vašej nehnuteľnosti priamo na mieste. Takže finálna cena je kombináciou Vašich požiadaviek, náročnosti terénu a objemu činností, na ktorých sa spoločne s Vami dohodneme a vopred ich férovo naceníme. S nami sa vyhnete neočakávaným poplatkom a nezrovnalostiam pri platení. Vždy jednáme fér a na úrovni.

FAQ - často kladené otázky

Stačí zavolať na nami uvedené telefónne číslo. Pri jednoduchších zadaniach Vám náš pracovník informáciu o cene poskytne telefonicky alebo s Vami dohodne obhliadku, kde spíšeme všetky Vaše požiadavky a cenu Vám vypočítame na mieru. Cenové kalkulácie a poradenstvo pre Váš projekt máte u nás bezplatne.

 

Všetky práce na stavenisku, pri ktorých sa rozpája zemina – teda pri ktorých sa doslova hýbe so zemou, patria medzi zemné práce. Okrem iných to sú vytyčovanie stavieb, kopanie základov domov, prípravné práce pre oplotenie, stabilizačné a odvodňovacie práce na pozemku, humusovanie, zatrávňovanie, vyrovnávanie terénu, zasypávanie jám a priehlbín. Zemné práce sú prevažne vykonávané mechanicky, ale aj do istej miery je potrebný aj manuálny zásah. Preto je dôležité spolupracovať s odborníkmi, ktorí ovládajú pravidlá bezpečnosti práce a majú špecializáciu a potrebnú prax pre výkon daných činností. Samozrejmosťou sú aj činnosti ako búracie práce, alebo odvoz stavebného odpadu.

Naše služby sú dostupné aj pre klientov v Bratislave a okolí, ako aj pre mestá Senec  a Stupava. V prípade záujmu o našu prácu nás môžu kontaktovať zákazníci v rámci celého západného Slovenska. Zavolajte nám a vyžiadajte si cenovú ponuku na mieru.