PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

Výkopové práce a zemné práce Bratislava a okolie

Pevné a stabilné základy sú dôležitý atribút nielen dobre fungujúcej rodiny, ale aj každej stavby, ktorá má slúžiť dlhú dobu.  Zemné a výkopové práce sú prvým krokom k pevným základom. Zverte výkopy a realizáciu základov do rúk profesionálov s dlhoročnou praxou za výhodnú cenu. Bratislava a okolie. Dlhoročná prax – vlastná technika.

Výkopové práce v Bratislave

Ak hľadáte spoľahlivého špecialistu pre výkopové a zemné práce v Bratislave  a okolí, práve ste ho našli. Je dôležité, aby ste začali s dobre pripravenou „pôdou pod nohami“. S naším kvalifikovaným tímom a prvotriednym vybavením sa rýchlo a precízne postaráme o všetky činnosti súvisiace s prípravou Vášho staveniska, a to od výkopových prác až po zemné práce.

V našom tíme spolupracujú odborníci, ktorí rozumejú nielen potrebám moderného trhu, ale najmä potrebám našich klientov.  So správnym vybavením a odbornými znalosťami sa prispôsobíme celou realizáciou podmienkam na Vašej nehnuteľnosti.

Či už je Váš projekt v obytnom dvore s úzkou príjazdovou cestou alebo na veľkom rozľahlom pozemku, ktorý si vyžaduje komplexné výkopové práce a úpravy, naša spoločnosť poskytne tú správnu posádku, stroje a vybavenie, aby všetko prebehlo hladko a bezpečne.
Bezpečnosť berieme vážne a kladieme veľký dôraz na poskytovanie výkopových a zemných prác, ktoré zodpovedajú aj náročným požiadavkám našich klientov. Všetky stroje a vybavenie nášho vozového parku sú starostlivo udržiavané a pravidelne servisované, aby sa zabezpečil optimálny výkon aj v náročných podmienkach, kde na tom skutočne záleží.

Náš tím má bohaté skúsenosti s realizáciou výkopových a zemných prác pre firmy aj koncových zákazníkov v Bratislave a okolí. Ak si teda Váš projekt vyžaduje skutočne rýchly, spoľahlivý a precízny prístup v oblasti  výkopových a zemných prác, realizujte ho s PROZEMINA s.r.o.

Výkopové práce za dobrú cenu - Bratislava okolie

Výkopové práce Bratislava - kvalitne a spoľahlivo

 • terénne úpravy pozemkov
 • zavedenie prípojky pre elektriku, vodu, plyn, kanalizáciu
 • výkopy vsakovacích jám a odvodňovacích potrubí
 • výkopy bazénov, jazierok a rybníkov
 • výkopy žúmp a septikov
 • prípravy na položenie zámkovej dlažby
 • kompletná úprava a vyčistenie pozemkov
Výkopové práce Bratislava - kontaktujte nás

Výkopové práce a ich cena

Ceny našich jednotlivých služieb ako i finálnu cenu za celý projekt stanovíme podľa skutočného reálneho stavu Vašej nehnuteľnosti priamo na mieste. Takže finálna cena je kombináciou Vašich požiadaviek, náročnosti terénu a objemu činností, na ktorých sa spoločne s Vami dohodneme a vopred ich férovo naceníme. S nami sa vyhnete neočakávaným poplatkom a nezrovnalostiam pri platení. Vždy jednáme fér a na úrovni. Celá Bratislava a okolie.

FAQ - často kladené otázky

Aká je cena za služby a materiály?

Cenu stanovíme vždy podľa konkrétnej požiadavky či dopytu našich klientov. Konzultácie a obhliadku priamo na nehnuteľnosti máte u nás bezplatne. Vždy zohľadňujeme všetky premenné faktory a cenu stanovíme korektne, bez dodatočných navýšení počas realizácie.

Aké sú to výkopové a zemné práce? S čím všetkým mi viete pri stavbe pomôcť?

Všetky práce na stavenisku, pri ktorých sa rozpája zemina – teda pri ktorých sa doslova hýbe so zemou, patria medzi zemné práce. Okrem iných to sú vytyčovanie stavieb, kopanie základov domov, prípravné práce pre oplotenie, stabilizačné a odvodňovacie práce na pozemku, humusovanie, zatrávňovanie, vyrovnávanie terénu, zasypávanie jám a priehlbín. Zemné práce sú prevažne vykonávané mechanicky, ale aj do istej miery je potrebný aj manuálny zásah. Preto je dôležité spolupracovať s odborníkmi, ktorí ovládajú pravidlá bezpečnosti práce a majú špecializáciu a potrebnú prax pre výkon daných činností. Samozrejmosťou sú aj činnosti ako búracie práce, alebo odvoz stavebného odpadu.

Kde vykonávame zemné a výkopové práce?

Výkopové a zemné práce – Bratislava a okolie

Všetky naše služby sú dostupné pre klientov z Bratislavy a blízkeho okolia:

 • Bratislava, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Nivy, Pošeň, Prievoz, Ostredky, Trávniky, Štrkovec, Vlčie hrdlo, Trnávka, Vrakuňa, Nové Mesto, Ahoj, Jurajov dvor, Koliba, Kramáre, Mierová kolónia, Pasienky, Vinohrady Rača, Pekná cesta, Rendéz, Vajnory, Východné, Žabí Majer, Devín, Devínska Nová Ves, Kramáre, Dúbravka, Karlova Ves, Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina, Rovnice, Lamač, Záhorská Bystrica, Petržalka, Dvory, Háje, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Rajka, Dunakiliti, Berg, Kittsee, Hainburg