PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

Nákladná autodoprava – spoľahlivo a rýchlo Bratislavský kraj

Preprava sypkých materiálov, strojov, paliet, tehál aj zeminy. Postaráme sa o dovoz a odvoz štrku, kameniva, piesku, makadamu či ornice. Férové jednanie a dobrá cena.

Nákladná autodoprava pre Bratislavský kraj

Ak hľadáte vhodného dodávateľa služieb dovozu stavebného materiálu v sypanom stave k rodinnému domu alebo inému stavebnému projektu či dielu, zavolajte nám. Naša nákladná regionálna, vnútroštátna a medzinárodná autodoprava Vám prepraví malé i veľké objemy materiálov spoľahlivo a bezpečne.

Preprava sypkých materiálov musí byť zabezpečená vozovým parkom na to určeným, s vybavením, ktoré zabezpečí rýchlu nakládku a vykládku materiálu i v náročných terénoch. Nenechajte nič na náhodu a objednajte si naše služby ešte dnes. Povedzte nám Vaše požiadavky a my dopravíme aj objednávku zo predajne stavebnín priamo na Vami určené mieste a v dohodnutom čase. 

Zabezpečíme dovoz či odvoz sypkých materiálov, ako je štrk, piesok, makadam či kamenivo. Ak máte materiál objednaný na paletách alebo vo vreciach, ak potrebujete prevoz tehál či dreva, zavolajte nám a dohodnite si komplexnú realizáciu od naloženia až po vykládku na mieste určenia. Pomôžeme Vám aj pri prevoze či dovoze zeminy a ornice, resp. zabezpečíme Vám ešte oveľa viac, pretože priamo v našej ponuke nájdete na predaj makadam, štrk, piesok, drvený betón, zásypovú zeminu, zeminu obohatená o minerály, záhradnú a trávnikovú zeminu aj pre športové ihriská, ornicu čiernu, hnedú, aj zásypovú zeminu na vyrovnanie terénnych nerovností a svahov.

Náš tím má bohaté skúsenosti s nákladnou autodopravou do rôznych štátov Európy, ako i na každé miesto Slovenska, a to pre komerčné aj súkromné projekty. Ak potrebujete skutočne rýchlu, spoľahlivú a precíznu službu, dohodnite si prepravu s nami – PROZEMINA s.r.o.

Nákladná autodoprava Bratislavský kraj za výhodné ceny

Nákladná vnútroštátna a medzinárodna autodoprava

 • preprava sypkých stavebných materiálov
 • preprava štrku
 • preprava piesku
 • preprava makadamu
 • preprava trávnikovej a záhradnej zeminy
 • preprava zásypovej zeminy
Výkopové práce - kontaktujte nás

Cenová kalkulácia pre nákladnú autodopravu

Ceny všetkých našich služieb ako i finálnu cenu za prepravu stanovíme podľa skutočného reálneho stavu. Takže finálna cena je kombináciou Vašich požiadaviek, vzdialenosti, trvania realizácie a objemu nákladu, na ktorom sa spoločne s Vami dohodneme a vopred férovo vytvoríme cenovú ponuku.

S nami sa vyhnete neočakávaným poplatkom a nezrovnalostiam pri platení.

Vždy jednáme fér a na úrovni. 

FAQ - často kladené otázky

Podľa čoho sa ráta celková cena nákladnej autodopravy?

Finálna cena je kombináciou Vašich požiadaviek, vzdialenosti, trvania realizácie a objemu nákladu, na ktorom sa spoločne s Vami dohodneme a vopred férovo vytvoríme cenovú ponuku.

Pre ktoré mestá realizujete službu medzinárodnej a vnútroštátnej nákladnej autodopravy?

Naše služby sú dostupné pre klientov v Bratislavskom a Trnavskom kraji. V prípade záujmu o nákladnú autodopravu nás môžu samozrejme kontaktovať zákazníci v rámci celého Slovenska. Cena realizácie bude vždy rátaná z nákladov vzťahujúcim sa k preprave z Vašej lokality na miesto určenia.