PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

Búracie práce – výhodne & spoľahlivo Bratislavský kraj

Poskytujeme kompletné služby a servis pri demoláciách, demontáži budov s recykláciou odpadu, demontáži priemyselných budov a skladov a pri rekultivácii stavebných plôch po búracích a demolačných prácach.

Búracie práce v Bratislavskom kraji

Sme profesionálnym poskytovateľom služieb v oblasti demolačných projektov, búrania, likvidácie stavebného odpadu alebo vypratávanie pozemkov. Už desaťročie sa nám darí obstáť v konkurencii a sme jedným z najúspešnejších poskytovateľov búracích a demolačných prác pre Bratislavský región. Ak ste o nás ešte nepočuli, budete určite o nás rozprávať.

Náš úspech je zásluhou aj dobrej prípravy a ďalšieho vzdelávania našich pracovníkov. Naša komunikácia je rýchla a riešenia efektívne.  Jednoducho nás kontaktujte a presvedčte sa sami.
Ak má garáž už svoj vek a rozhodli ste sa ju zbúrať, existuje veľa dôvodov, prečo býva odstránenie stavby správnou voľbou. Ak základ alebo konštrukcia budovy vykazuje chyby alebo poškodenia. Náš team Vám poradí priamo na mieste a vytvoríme individuálnu ponuku pre každú demoláciu garáže, haly, pivnice alebo iných stavieb.

Čo ak sa vo vlastnom dome necítite skutočne pohodlne? Dôvody môžu súvisieť s konštrukčným materiálom, veľkosťou miestností alebo všeobecne so statickou konštrukciou domu. Už len z tohto pohľadu pre Vás renovácia nemá zmysel. Kompletnou demoláciou si môžete vytvoriť nové základy pre dom snov podľa vlastných prianí a predstáv. A verte nám, že v nespočetne veľa prípadoch je demolácia domu a výstavba nového príbytku oveľa výhodnejším a ekonomickejším riešením ako renovácia trvajúca roky s neistým výsledkom.
Poskytujeme komplexné služby vysokej kvality pre búracie práce a demolácie, vrátane poradenstva a vývozu odpadu. V každej praxi platí, že čo sa dá postaviť, dá sa aj zbúrať. Treba to však robiť bezpečne a efektívne s profesionálmi, ktorí sa vyznajú.

Náš tím má bohaté skúsenosti s realizáciou búracích prác pre komerčné aj súkromné projekty v rámci okresov Bratislava, PezinokSenec. Ak si teda Váš projekt vyžaduje skutočne rýchly, spoľahlivý a precízny prístup, realizujte ho s PROZEMINA s.r.o.

Naša ponuka - vždy kvalitne a spoľahlivo

 • mechanické búranie
 • manuálne búranie
 • demolácie starých domov, garáží, bazénov, hál a iných objektov
 • odvoz a likvidácia stavebného odpadu a sutín
Búracie práce - kontakt - Bratislavský kraj

Cenová kalkulácia pre búracie práce

Ceny služby pre búracie práce a demolácie, ako i finálnu cenu za celý projekt, stanovíme podľa skutočného reálneho stavu Vašej nehnuteľnosti priamo na mieste. Takže finálna cena je kombináciou Vašich požiadaviek, náročnosti terénu a objemu činností, na ktorých sa spoločne s Vami dohodneme a vopred ich férovo naceníme. S nami sa vyhnete neočakávaným poplatkom a nezrovnalostiam pri platení.Vždy jednáme fér a na úrovni.

FAQ - často kladené otázky

Podľa čoho sa ráta celková cena za búracie práce?

Cena za búracie práce a demolácie je spravidla výsledkom konzultácie a dohody s každým zákazníkom osobitne. Keď máme všetky informácie od Vás, spravíme obhliadku priamo na mieste samotnom, vytvorím cenovú ponuku, aby bola cena finálna a Vy ste sa nemuseli obávať žiadnych neočakávaných doplatkov.

V ktorých mestách realizujete búracie práce?

Búracie práce a demolácie sú dostupné pre klientov v Bratislave a okolí, ďalej pre mestá Senec, Pezinok a Stupava. V prípade záujmu o našu prácu nás môžu kontaktovať zákazníci v rámci celého Bratislavského kraja.