PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

Práce s hydraulickou rukou Bratislavský kraj

Zabezpečujeme vykládku a nakládku materiálov, paliet, strojov a dreva, prevozy stavebného baleného, sypkého materiálu. Rýchle a precízne práce s hydraulickou rukou. Šetrite čas a peniaze s odborníkmi na hydraulickú ruku

Práca s hydraulickou rukou v Bratislavskom kraji

Zabezpečujeme všetky služby, ktoré sa týkajú práce s hydraulickou rukou, a to vrátane vykládky a nakládky materiálov, paliet, strojov a dreva, prevozov stavebného baleného, sypkého materiálu. Naša práca je rýchla a precízna, pretože hydraulická ruka poslúcha najlepšie svojho majstra v obore. S nami šetríte čas aj peniaze.

Celkový dosah našej najväčšej hydraulickej ruky s drapákom je až 20m. Naša práca s hydraulickou rukou je precízna a rýchla. Prekládka cez ploty je samozrejmosťou a našou špecialitou je preprava lodných kontajnerov a unimobuniek. V podstate čokoľvek čo potrebujete prepraviť, volajte nám.

Kam klasická ruka nedočiahne, pošle hydraulickú. Práce s hydraulickou rukou sú o to efektívnejšie a výhodnejšie, čím šikovnejšieho pracovníka na tieto činnosti máte k dispozícii. Ak potrebujete predĺženú ruku pri činnostiach okolo Vašej stavby alebo potrebujete rýchle naložiť či vyložiť drevo, palety, stroje či vypratať stavenisko od sutín a neporiadku, spoľahnite sa na nás. V tíme máme odborníkov, ktorí pracujú naozaj efektívne a šetria našim klientom čas aj peniaze.

Náš tím má bohaté skúsenosti s poskytovaním služieb hydraulickej ruky pre komerčné aj súkromné projekty v rámci okresov Bratislava, PezinokSenec. Ak si teda Váš projekt vyžaduje skutočne rýchly, spoľahlivý a precízny prístup , realizujte ho s PROZEMINA s.r.o.

Hydraulická ruka ponuka prác za výhodnú cenu Bratislavský kraj

Ponuka práce s hydraulickou rukou kvalitne a spoľahlivo

 • vykládka a nakládka sypkých stavebných materiálov
 • vykládka a nakládka paliet
 • vykládka a nakládka strojov
 • vykládka a nakládka dreva
 • vykládka a nakládka zeminy
 • preprava lodných kontajnerov a unimobunie
Práce s hydraulickou rukou kontakt

Cenová politika pre práce s hydraulickou rukou

Ceny všetkých našich služieb ako i finálnu cenu pre službu práca s hydraulickou rukou stanovíme podľa kombinácie Vašich požiadaviek, vzdialenosti a objemu činností, na ktorých sa spoločne s Vami dohodneme a vopred férovo vytvoríme cenovú ponuku zodpovedajúcu Vášmu zadaniu. S nami sa vyhnete neočakávaným poplatkom a nezrovnalostiam pri platení.

Vždy jednáme fér a na úrovni. 

FAQ - často kladené otázky

Od čoho sa odvíja celková cena pre práce s hydraulickou rukou?

Cena za práce s hydraulickou rukou je vždy výsledkom konzultácie a dohody s klientom. Náš pracovník zohľadní Vaše požiadavky a všetky premenné faktory, akými sú vzdialenosť, čas, objem činností či náročnosť terénu miesta realizácie. S každým zákazníkom jednáme korektne a dodržiavame stanovený rozpočet.

V akých lokalitách a okresoch na Slovensku poskytujete svoje služby?

Väčšinu našich činností realizujeme pre okres Bratislava, Senec, Pezinok, Stupava, Malacky a Trnava. Vždy sa snažíme vyjsť v ústrety aj klientom z väčších vzdialeností, ktorí majú záujem o spoluprácu s nami a veľmi si ich záujem vážime. Otázkou realizácie býva len cena za celý výkon v danej lokalite.