PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

Odvoz a likvidácia odpadu Bratislavský kraj

Najlepší servis pri odvoze a likvidácii stavebných odpadov a sutín. Zabezpečíme nakládku, odvoz aj likvidáciu odpadov podľa zákona. PROZEMINA s.r.o. je ten správny partner pre Vás

Odvoz a likvidácia odpadu - Bratislavský kraj

Všade tam, kde stará budova musí ustúpiť novej, kde je potrebná rekonštrukcia či výstavba, vzniká stavebný odpad. Každý, kto má na krku výstavbu domu alebo renováciu svojej nehnuteľnosti je zaneprázdnený miliónom činností, ktoré nemôže nechať na niekoho iného. To však neplatí pre likvidáciu aktuálneho či novovzniknutého stavebného odpadu. Pretože tam vstupujeme na bojisko my! Zabezpečujeme pružnú, čistú a rýchlu likvidáciu odpadu a sutín, rovnako ako likvidáciu nebezpečného a objemného odpadu. Tieto činnosti musia byť vykonávané ekologicky a správne, preto neštudujte vyhlášky a nariadenia, ale obráťte sa na nás. Poradíme Vám, zabezpečíme odstránenie odpadu alebo vypratanie exteriérových aj interiérových častí nehnuteľností, pristavíme potrebný rozmer kontajneru a všetkého nepotrebného Vás zbavíme.

Ak poznáme objem stavebného odpadu, vieme Vám vytvoriť ponuku presne pre Vaše zadanie.
Alebo si s Vami radi dohodneme osobné stretnutie a obhliadku, aby bola cenová ponuku presná a korektná. Po obhliadke, stanovení ceny a doriešení formalít vyšleme našich pracovníkov, ktorí odborne, ekologicky a efektívne odvezú všetok stavebný odpad a sutiny, aby Vaše stavebné práce mohli nerušene pokračovať.

Máte ďalšie otázky ohľadom stavebného odpadu alebo našich služieb? Tak nás kontaktujte ešte dnes a naši šikovní pracovníci Vám budú ihneď telefonicky k dispozícii. Vďaka regionálnemu presahu našich služieb a dlhoročným skúsenostiam zahŕňa naša zákaznícka základňa súkromné domácnosti, malé a stredné podniky, ale i veľké firmy či spoluprácu na nadnárodných projektoch.

Máte veľké množstvo objemného odpadu a potrebujete pristaviť kontajner na dlhšie obdobie? Pre nás žiadny problém. Sme dostupní do dvoch hodín v okresoch Bratislava, PezinokSenec. Ak si teda Váš projekt vyžaduje skutočne rýchly, spoľahlivý a precízny prístup, realizujte ho s PROZEMINA s.r.o.

Odvoz odpadu a stavebných sutín Bratislava, Pezinok, Senec

Odvoz a likvidácia odpadu spoľahlivo a rýchlo

 • nakládka a odvoz betónu
 • nakládka a odvoz zeminy
 • nakládka a odvoz stavebných sutín
 • nakládka a odvoz pôvodného stavebného materiálu
 • likvidácia stavebného odpadu
Odvoz odpadu - kontaktujte nás

Cena služby odvoz a likvidácia odpadu

Ceny všetkých našich služieb ako i finálnu cenu za odvoz a likvidáciu odpadu stanovíme podľa skutočného reálneho stavu priamo na mieste. Takže finálna cena je kombináciou Vašich požiadaviek, vzdialenosti a objemu odpadu, na ktorom sa vrátane likvidácie spoločne s Vami dohodneme a vopred férovo vytvoríme cenovú ponuku. S nami sa vyhnete neočakávaným poplatkom a nezrovnalostiam pri platení. Vždy jednáme fér a na úrovni.

FAQ - často kladené otázky

Podľa čoho sa ráta celková cena za odvoz a likvidáciu odpadu?

Cena za odvoz a livkidáciu odpadu je výsledkom konzultácie a dohody s každým zákazníkom osobitne. Keď máme všetky informácie od Vás, spravíme si obhliadku priamo na mieste. Tak dokážeme vytvoriť cenovú ponuku, aby bola cena finálna a Vy ste sa nemuseli obávať žiadnych neočakávaných doplatkov.

Ako rýchlo mi viete pristaviť kontajner na odpady?

V rámci Bratislavského kraja dokážeme pristaviť kontajner do dvoch hodín od vytvorenia telefonickej objednávky. Ak máte záujem o ďalšie služby, ako je dovoz stavebného materiálu či zeminy, nájdete ich v našej ponuke.

V ktorých mestách poskytujete službu odvozu a likvidácie odpadu?

Naše služby pre odvoz odpadu a stavebných sutín, ako aj pre likvidáciu odpadu a všetky ostatné realizácie z našej ponuky, sú dostupné pre klientov v Bratislave a okolí, ďalej pre mestá Senec, Pezinok a Stupava.