PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

Výkopové práce – výhodne & spoľahlivo Bratislavský kraj

Ak si Váš projekt vyžaduje výkopové práce, potrebujete tím, ktorý zvládne odstránenie prebytočnej zeminy, kameňa, betónu a iných materiálov z Vašej lokality. Máme skúsenosti a špičkové stroje na vykonávanie zemných prác pre veľké aj malé stavebné projekty v regióne Bratislavského kraja

Výkopové práce v Bratislavskom kraji

Čokoľvek staviate, je dôležité, aby ste začali s dobre pripravenou „pôdou pod nohami“. S naším kvalifikovaným tímom a prvotriednym vybavením sa rýchlo a precízne postaráme o všetky činnosti súvisiace s prípravou Vášho staveniska, a to od výkopových prác až po zemné práce.

V našom tíme spolupracujú odborníci, ktorí rozumejú nielen potrebám moderného trhu, ale najmä potrebám našich klientov.  So správnym vybavením a odbornými znalosťami sa prispôsobíme celou realizáciou podmienkam na Vašej nehnuteľnosti.

Či už je Váš projekt v obytnom dvore s úzkou príjazdovou cestou alebo na veľkom rozľahlom pozemku, ktorý si vyžaduje komplexné výkopové práce a úpravy, naša spoločnosť poskytne tú správnu posádku, stroje a vybavenie, aby všetko prebehlo hladko a bezpečne.
Bezpečnosť berieme vážne a kladieme veľký dôraz na poskytovanie výkopových a zemných prác, ktoré zodpovedajú aj náročným požiadavkám našich klientov. Všetky stroje a vybavenie nášho vozového parku sú starostlivo udržiavané a pravidelne servisované, aby sa zabezpečil optimálny výkon aj v náročných podmienkach, kde na tom skutočne záleží.

Náš tím má bohaté skúsenosti s realizáciou výkopových a zemných prác pre komerčné aj súkromné projekty v rámci okresov Bratislava, PezinokSenec. Ak si teda Váš projekt vyžaduje skutočne rýchly, spoľahlivý a precízny prístup v oblasti  výkopových a zemných prác, realizujte ho s PROZEMINA s.r.o.

Výkopové práce v Bratislavskom kraji - Bratislava - Pezinok - Senec

Výkopové práce kvalitne a spoľahlivo

 • terénne úpravy pozemkov
 • zavedenie prípojky pre elektriku, vodu, plyn, kanalizáciu
 • výkopy vsakovacích jám a odvodňovacích potrubí
 • výkopy bazénov, jazierok a rybníkov
 • výkopy žúmp a septikov
 • prípravy na položenie zámkovej dlažby
 • kompletná úprava a vyčistenie pozemkov
Výkopové práce - kontaktujte nás

Cenová kalkulácia pre výkopové práce

Ceny našich jednotlivých služieb ako i finálnu cenu za celý projekt stanovíme podľa skutočného reálneho stavu Vašej nehnuteľnosti priamo na mieste. Takže finálna cena je kombináciou Vašich požiadaviek, náročnosti terénu a objemu činností, na ktorých sa spoločne s Vami dohodneme a vopred ich férovo naceníme. S nami sa vyhnete neočakávaným poplatkom a nezrovnalostiam pri platení. Vždy jednáme fér a na úrovni.

FAQ - často kladené otázky

Podľa čoho sa ráta celková cena za výkopové práce?

Cena za výkopové a zemné práce je spravidla výsledkom konzultácie a dohody s každým zákazníkom osobitne. Keď máme všetky informácie od Vás a spravíme si obliadku priamo na mieste samotnom, dokážeme Vám naceniť výkon tak, aby bola cena finálna a Vy ste sa nemuseli obávať žiadnych neočakávaných doplatkov.

Aké sú to výkopové a zemné práce? S čím všetkým mi viete pri stavbe pomôcť?

Všetky práce na stavenisku, pri ktorých sa rozpája zemina – teda pri ktorých sa doslova hýbe so zemou, patria medzi zemné práce. Okrem iných to sú vytyčovanie stavieb, kopanie základov domov, prípravné práce pre oplotenie, stabilizačné a odvodňovacie práce na pozemku, humusovanie, zatrávňovanie, vyrovnávanie terénu, zasypávanie jám a priehlbín. Zemné práce sú prevažne vykonávané mechanicky, ale aj do istej miery je potrebný aj manuálny zásah. Preto je dôležité spolupracovať s odborníkmi, ktorí ovládajú pravidlá bezpečnosti práce a majú špecializáciu a potrebnú prax pre výkon daných činností. Samozrejmosťou sú aj činnosti ako búracie práce, alebo odvoz stavebného odpadu.

V ktorých mestách poskytujete výkopové a zemné práce?

Naše služby sú dostupné pre klientov v Bratislave a okolí, ďalej pre mestá Senec, Pezinok a Stupava. V prípade záujmu o našu prácu nás môžu kontaktovať zákazníci v rámci celého západného Slovenska, kde otázkou realizácie je len cena za celý výkon v danej lokalite.