PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

PROZEMINA s.r.o.

Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

 • Bratislava
 • Pezinok
 • Modra
 • Senec

Predaj zeminy Bratislava Zemina, štrk, piesok – odvezieme – dovezieme

Predaj a dovoz zeminy, štrku, piesku, kameňa, makadamu a ornice. Všetko pre Vaše záhradné, trávnikové plochy a vyrovnania terénu. Zabezpečíme predaj aj s dovozom na Vami určené miesto

Predaj a dovoz zeminy a materiálov pre Bratislavu, Senec, Pezinok a široké okolie

Ak plánujete stavebné práce či terénne úpravy na svojom pozemku a hľadáte optimálne riešenie pre predaj a dovoz zeminy a stavebného materiálu, u nás získate službu dva v jednom. V ponuke máme na predaj širokú paletu sypkých stavebných materiálov ako sú: makadam, štrk, piesok, drvený betón pod základové dosky rôznych frakcii, zásypová zemina, zemina obohatená o minerály, záhradná zemina, ornica čierna, ornica hnedá, ornica preosievaná aj nepreosievaná pre terénne úpravy.

Je jedno, či riešite projekt športového ihriska alebo odvodňovacieho potrubia do vsakovacích jám s makadamom. Dodáme Vám spoľahlivo a výhodne akékoľvek množstvo materiálu na Vami zvolenú adresu, pričom zabezpečíme komplexné služby počas nakládky aj vykládky Vami objednaného množstva. 

Chcete pekný trávnik, vedľa neho úrodnú ornicu a pekný dvor s rovnejším terénom bez svahov a jám? Zabezpečíme Vám potrebný materiál aj všetky práce spojené s realizáciou Vášho projektu. Verte nám, výhodnejšie a viac bez starostí sa to už nedá. Práve ste našli spoľahlivého partnera, ktorý dodá, čo sľúbi za dohodnutú cenu a v presnom čase. Nečakajte so stavebnými úpravami Vašej nehnuteľnosti už ani o deň dlhšie. Zverte tieto náročné a nie veľmi príjemné práce na náš tím. 

Náš tím má bohaté skúsenosti s výberom a dodaním stavebných materiálov a zeminy pre malé aj veľké projekty, pre firmy aj súkromné osoby, a to v okresoch Bratislava, PezinokSenec. Ak si Váš projekt vyžaduje skutočne rýchly, spoľahlivý a precízny prístup, riešte predaj a dovoz zeminy a materiálov s PROZEMINA s.r.o.

Predaj a dovoz zeminy a stavebných materiálov Bratislava, Pezinok, Senec

Predaj a dovoz zeminy a stavebného materiálu

 • predaj a dovoz sypkých stavebných materiálov
 • predaj a dovoz štrku
 • predaj a dovoz piesku
 • predaj a dovoz makadamu
 • predaj a dovoz trávnikovej a záhradnej zeminy
 • predaj a dovoz zeminy zásypovej
Predaj štrku, makadamu, zeminy, ornice Bratislavský kraj

Cena pre predaj a dovoz materiálov a zeminy

Ceny našich jednotlivých služieb ako i finálnu cenu za celú zákazku stanovíme podľa Vami zadanej objednávky. Takže finálna cena je kombináciou Vašich požiadaviek na množstvo materiálu, vzdialenosti miesta dodania a objemu činností, na ktorých sa spoločne s Vami dohodneme a vopred vytvoríme cenovú ponuku presne pre Vás.

S nami sa vyhnete neočakávaným poplatkom a nezrovnalostiam pri platení. Vždy jednáme fér a na úrovni. 

FAQ - často kladené otázky

Ako zistím ceny za konkrétne stavebné materiály a zeminu, prípadne za ich dovoz?

Každá objednávka na stavebný materiál je iná, či už sa to týka množstva objednaného materiálu, typu (piesok, makadam, štrk, kameň) alebo adresy dodania. Našim klientom vieme totiž zabezpečiť nielen predaj, ale i nakládku a vykládku stavebného materiálu či záhradnej a zásypovej zeminy. Preto cenu stanovujeme po rozhovore s klientom, kde zohľadňujeme všetky okolnosti tak, aby nedošlo už k žiadnym zmenám alebo neočakávaným doplatkom. Máte záujem získať cenovú kalkuláciu na konkrétne materiály či zeminu? Zavolajte nám ešte dnes.

Ako dlho sa čaká na dodanie materiálu ak objednám ešte dnes?

Vzhľadom na našu efektívnu organizáciu práce a kvalifikovaný tím pracovníkov vieme veľmi rýchlo reagovať i na súrne požiadavky našich klientov. Vieme, že čas sú peniaze, a preto robíme všetko preto, aby sme boli Vaším spoľahlivým partnerom pri každej stavebnej činnosti. Zavolajte nám ešte dnes a presvedčte sa o našich kvalitách osobne.

Kam všade mi doveziete stavebné materiály a zeminu?

Kúpiť si stavebné materiály a zeminu, prípadne si ich objednať zároveň aj s ich dovozom, môžete v rámci celého Bratislavského kraja. Naše služby poskytujeme najčastejšie pre mestá Bratislava, Pezinok, Senec, Stupava a v širokom okolí.